Namas

Sveiki bendruomene,

Dalinamės džiugia žinia – Krikščionių Bendruomenė š.m. sausio 29 d. įsigijo NAMUS!

Markučiuose, Ramunių g.15 įsigijome apie 250 kv.m. namą su kiemo statiniais ir 13 a sklypą. Kaina 188 tūkst. eurų.

Nuotraukas pridedame. Kiek atšilus orams ir karantinui, visus pakviesime į „lankynas“.

Daugiau nei prieš du metus, planuojant Rasos Kabailaitės grįžimą į Lietuvą dirbti kunige, pradėjome ieškoti bendruomenės namų. Apžiūrėta nemažai namų, sklypų. Apie paiešką rašėme Jums naujienlaiškyje.

Su kuo susidūrėme ieškodami – kad dauguma namų netinka dėl per žemų lubų, dėl konstrukcinių sprendimų arba dėl per didelio atstumo nuo miesto centro; sklypų kainos arčiau centro yra labai didelės.

Du metus vyko tikslinis pinigų rinkimas į mūsų bendruomenės kasą Pasaulinės Krikščionių Bendruomenės fonde. Paramą suteikė Šiaurės šalių, Šveicarijos, Vokietijos Krikščionių Bendruomenės, fiziniai asmenys – mūsų bendruomenės draugai užsienyje. Esame labai dėkingi.

Ir štai, praėjus 10 metų nuo mūsų juridinės registracijos Lietuvoje (2011 metų sausį Lietuvoje įregistravome religinę bendruomenę Krikščionių Bendruomenė „Judėjimas už religinio gyvenimo atsinaujinimą“), bendruomenė turi savo namus.

Namas yra 1910 metų statybos, šiuo metu negyvenamas. Ateityje laukia dideli darbai:

– kapitalinė namo rekonstrukcija, jį renovuojant ir pritaikant bendruomenės reikmėms. Turėsime išsirinkti architektą, formuoti projektavimo užduotį, gauti leidimus rekonstrukcijai ir ją vykdyti.;

– pasaulinės Krikščionių Bendruomenės fondas gali mums suteikti apie 100 tūkst. paskolą namo rekonstrukcijai, tačiau turime žinoti, kaip ją atiduosime. Vienas iš būdų turėti pastovių pajamų – dalies patalpų nuoma draugiškoms iniciatyvoms. Todėl artimiausiu metu turime suprasti, su kuo kartu galėtume dalintis bendruomenės patalpomis.

Bendruomenėje dirba Namo grupė. Kas norite jungtis konkretiems darbams, rašykite el.paštu krikscioniubendruomene@yahoo.com, skambinkite Indrei tel. 867987766.

Jei kam kilo minčių, kokios draugiškos iniciatyvos galėtų dirbti rekonstruotame bendruomenės name, prašome dalintis atsakant į šį laišką. Kviečiame minčių lietui 🙂

Krikščionių Bendruomenės Namo grupė

Vaizdas iš gatvės pusės. Fotografija daryta anksčiau, kuomet namas dar nebuvo apkaltas plastikinėmis lentelėmis.
Vaizdas iš vidinės sklypo pusės.
Sodas ir šlaitas vidinėje sklypo dalyje.